• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ 
    /  3
بازدید رئیس پژوهشكده مركبات و میوه های نیمه گرمسیری از ایستگاه تحقیقات زیتون طارم در استان زنجان

بازدید رئیس پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری از ایستگاه تحقیقات زیتون طارم در استان زنجان

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه‌ های نیمه گرمسیری، در روز سه شنبه 27 آبان 99 دکتر مرتضی گل محمدی رئیس پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه گرمسیری و دکتر حاجی وند رئیس موسسه تحقیقات علوم باغبانی از ایستگاه تحقیقات زیتون طارم در استان زنجان بازدید کردند.

در این بازدید دکتر مرادی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان و اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات ضمن همراهی بازدید کنندگان، توضیحاتی در ارتباط با فعالیت‌ ها و آخرین دستاوردهای تحقیقاتی در ارتباط با زیتون ارائه نمودند. در ادامه از قطعات کلکسیون ذخایر ژنتیکی زیتون و طرح های تحقیقاتی در حال اجرا و تاسیسات ایستگاه تحقیقات زیتون طارم بازدید به عمل آمد.

در ادامه این بازدید جلسه ای با حضور رئیس موسسه تحقیقات علوم باغبانی، رئیس پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری و رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان و پژوهشگران زیتون برگزار شد. در این جلسه به بررسی مشکلات و پتانسیل های ایستگاه زیتون و پروژه های در دست اجرا پرداخته و راهکارهای حل مشکلات مرتبط با ایستگاه از جمله واردات ارقام، بحث قطره ای شدن برخی قطعات باغ مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ضمن دکتر هاشم پور عضو هیات علمی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری در این بازدید رئیس پژوهشکده را همراهی می کردند.

منبع خبر
روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0