• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ 
بازدید رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان مازندران از پژوهشكده مركبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری

بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران از پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری، مهندس شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران و هیئت همراه در روز شنبه 28 تیر 99 از فعالیت ‌های پژوهشی و تحقیقاتی پژوهشکده مرکبات و میوه‌ های نیمه ‌گرمسیری در رامسر بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید جلسه ای با حضور مهندس شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران و هیئت همراه برگزار و مسائل مربوط به مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری مورد بحث و بررسی قرار گرفتند. در این جلسه دکتر مرتضی گل محمدی رئیس پژوهشکده مرکبات و میوه‌ های نیمه ‌گرمسیری ضمن خوشامدگویی به مهندس شهیدی فر و هیئت همراه، با ارائه توضیحاتی به معرفی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری و آخرین دستاوردها و فعالیت ‌های تحقیقاتی اعم از فرایند تولید نهال سالم و عاری از ویروس، تعداد پروژه ها و طرح های تحقیقاتی در دست اجرا و تولید و معرفی ارقام جدید مرکبات پرداختند.

در ادامه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران و هیئت همراه از آزمایشگاه های مختلف پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری بازدید کرده از نزدیک به نحوه کار و فعالیت های آزمایشگاه ها آشنا شدند.

 

 

منبع خبر
روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0